بالکن و تراس و حیاط خلوت   قسمت اول
در این قسمت علاوه بر عنصر زیبایی باید امنیت را نیز در نظر گرفت. بایستی مسایلی از قبیل سرخوردن و امنیت کودکان و ارتفاع مناسب این نرده ها و حفاظ ها را در نظر گرفت.پیشنهاد ما برای این موضوع که هم زیبایی فضا حفظ شود و هم از لحاظ امنیت خیالتان راحت باشد استفاده از نرده های چوبی متنوع و یا نرده های فلزی و یا شیشه ای می باشد.
دیزاین ایوان منزل، در روزهای گرم سال  قسمت دوم
بهره گیری از وسایل دکوری و زینتی در رابطه با چیدمان ایوان هم راستگو است. برای این که محیط دیزاین شده‌ ای داشته باشید به سراغ تزییناتی بروید که با باقی اجزای موجود در ایوان هم خوانی داشته باشد. این هماهنگی شامل رنگ، سبک و حتی جنس هم می باشد تا در مجموع ایوان به خوب ترین شکل چیدمان شود. خوب ترین مکان برای قرارگیری این وسایل، نصب آنها بر روی دیوار است تا محیط مورد استفاده زیاد تری دارا باشید.
دیزاین ایوان منزل، در روزهای گرم سال   قسمت اول
بنا بر ابعاد و متراژ ایوان و بهار خواب منزل خود به سراغ انتخاب میز و صندلی بروید. خوب است که نوعی از آن را بر گزینید که برای همه اعضای خانواده قابل‌ استفاده باشد و در محفل‌ های عصرانه همه اشخاص مکانی برای نشستن داشته باشند.
دکوراسیون ایوان در خانه های ویلایی
رنگ های مورد علاقه تان را به ایوان بیاورید! به هر رنگی علاقه دارید، سعی کنید مبلمان را به آن رنگ درآورید. چرا که قرار است از ایوان لذت ببرید. پس رنگ ها را فراموش نکنید. اضافه کردن گلدان و در کل گل و گیاه به ایوان را نیز در خاطر داشته باشد. این کار سبب ایجاد زندگی و نشاط در ایوان خواهد شد. سعی کنید از گل هایی که برگ و گل را همزمان دارند استفاده کنید تا طراوت فضا بیشتر شود.
چه رنگ هایی را با مبلمان چرم قهوه ای ست کنیم  قسمت دوم
رنگ بعدی که مورد بررسی قرار می گیرد رنگ نارنجی است که بر خلاف تصور احتمالیتان، بسیار زیاد و در اندازه های بزرگ می توانید آن را با رنگ قهوه ای همراه کنید تا تاثیر بی نظیر آن را بر روی تمام فضایتان به طور جدی مشاهده کنید.
آسمان مجازی چیست

آسمان مجازی چیست

دکوراسیون 0 نظرها بازدیدها (6)
استفاده از آسمان مجازی کاربردهای مختلفی دارد. استفاده از آن در بیمارستان ها و سالن انتظار فضای بسیار آرامی را برای بیماران به ارمغان می آرود و بسیار زیبا و دلربا می باشد.
Showing 1 to 6 of 137 (1 Pages)
Product successfully added to the product comparison!