مقاله ای مفید درباره دکوراسیون و طراحی داخلی قسمت دوم
علاوه بر شناسائی رنگ و محصولات ومصالحومبلمان باید مهارت گفتگو با کارفرما و قبول سفارشات را داشته و روشهای اجرا و نگهداری عناصر معرفی کنندۀ فضا را بداند. همچنین باید ساختار فضا را بشناسد. این عامل از دانش مورد نیاز برای طراح او را از دکوراتور متمایز می‌کند.
مقاله ای مفید درباره دکوراسیون و طراحی داخلی  قسمت اول
معماری داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح ( کف، سقف و دیوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر معماری داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی) ، راندمان (در فضاهای اداری ) ، اثر بخشی ( در فضاهای تجاری ) بسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد.
معجزه رنگ‌ در طراحی خانه

معجزه رنگ‌ در طراحی خانه

دکوراسیون 0 نظرها بازدیدها (1)
رنگ آبی فیروزه ای : در بعضی فضا ها چشم گیر بوده و تاثیر بقیه ی عناصر را تحت شعاع خود قرار می دهد و در برخی دکوراسیون ها آرام است و تنها تکمیل کننده ی دیگر عناصر اتاق. با رنگ آبی فیروزه ای و طیف های مختلف آن به راحتی می توانید ماهیت و انرزی هر اتاق را تغییر دهید.
نکات مهم درباره اتاق نشیمن  قسمت دوم
بهترین چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل تان را انتخاب کنید. سعی کنید در هر قسمت کناری مبلمان ۵۰ سانتیمتر فضا را به رفت و آمد اختصاص دهید. برای چیدمان مبلمان باید یک نقطه کانونی و مرکزی را انتخاب کرد و وسایل را در اطراف این نقطه کانونی چید. ارتفاع میز عسلی ها باید تا دسته کاناپه باشد و بین میز کوتاه قهوه خوری و کاناپه جای پای مناسبی به اندازه سی و پنج یا ۴۵ سانتی متر وجود داشته باشد.
روش هایی برای بهبود فضای منزل  قسمت دوم
در ساختمانهای حیاط دار، کمبود طبیعت به وسیله ایجاد باغچه در کناره‌های حیاط جبران می‌شود. اما برای جبران آن در آپارتمان، می‌توان از گلدانهای کوچک که در گوشه‌های فضا قرار می‌گیرند استفاده کرد. سعی کنید گلدانها را در کنار پنجره‌ها یا تا جایی که امکان دارد در کنج دیوارها قرار دهید، زیرا معمولا گوشه دیوارها بدون استفاده می‌مانند.
نکات مهم درباره اتاق نشیمن  قسمت اول
استفاده از رنگ قهوه ای پر رنگ باعث القا حس امنیت در فضای نشیمن منزل شما می شود. ترکیب رنگ قهوه ای و شکلاتی با رنگ آبی فضایی بسیار شیک و جذاب را به وجود خواهد آورد. خانه ای گرم و دلچسب مثل قهوه با رنگ قهوه ای می تواند جلوه ای زیبا داشته باشد. طراح شرکت مانی فرم با طراحی نشیمنی قهوه ای رنگ در کنار آشپزخانه توانسته به خوبی در فضایی کوچک زیبایی را به وجو آورد.
Showing 1 to 6 of 72 (1 Pages)
Product successfully added to the product comparison!