تاثیر انتخاب پارکت لمینت مناسب در دکوراسیون داخلی  قسمت دوازدهم
هرگز لوازم سنگین و اسباب اثاثیه های خانه بخصوص مبل ها را روی پارکت ها نکشید چون سطح پارکت خراش بر میدارد. در صورتی که صندلی ها و میز را به طور مستقیم روی پارکت یا کفپوش قرار می دهید بهتر است از کاور پایه ها برای پیشگیری از خط افتادن و آسیب دیدن پارکت استفاده کنید.
تاثیر انتخاب پارکت لمینت مناسب در دکوراسیون داخلی  قسمت یازدهم
در صورتی که فرش هایی با زمینه رنگ روشن استفاده می نمایید نباید از پارکت رنگ روشن استفاده نمایید به این دلیل که جلوه هر دو آنها را از بین میرود و یا در مواردی که منزلی شلوغ و پر از اساسیه دارید نمیتوانید از طرحهای شلوغ پارکت که کنتراست بین رنگهای آن زیاد باشد استفاده نمایید و باید از طرح هایی که اختلاف بین رنگها کم میباشد و یکدست تر به نظر میرسد استفاده نمایید و در مواردی که نور کافی ندارید از رنگهای روشن تر استفاده نمایید.
تاثیر انتخاب پارکت لمینت مناسب در دکوراسیون داخلی  قسمت دهم
برای بازسازی کف هایی که موکت هستند در صورتی که موکت از نوع کبریتی باشد یعنی پرز نداشته باشد یا به عبارتی نرم نباشد، می توان پارکت را مستقیما بر روی موکت نصب کرد و همچنین اجرای پارکت بر روی موکت بسیار بهتر از اجرای آن بر روی فوم می باشد. برای اجرای پارکت بر روی موکت بایستی نصاب، موکت مورد نظر را رویت و نظر نهایی را اعلام کند که آیا نوع موکت برای اجرای پارکت مناسب است یا خیر!
تاثیر انتخاب پارکت لمینت مناسب در دکوراسیون داخلی   قسمت نهم
برای دورتادور کار نیاز به ابزاری دارید که فاصله بین پارکت و دیوار (درز انقباض و انبساط) را که حدود یک سانتیمتر میباشد را پوشش دهد که بهترین ابزار قرنیز میباشد و برای بعضی از قسمت ها که ارتفاع قرنیز برای آن مناسب نیست از ابراز های دیگر مانند اسکوتیا و میت استفاده میگردد.
تاثیر انتخاب پارکت لمینت مناسب در دکوراسیون داخلی  قسمت هشتم
از نظر قیمت، کفپوش از پارکت ارزانتر است اما به دلیل گرانتر بودن هزینه نصب و زیر سازی، نهایتا قیمت تمام شده کفپوش و پارکت بسیار به هم نزدیک است. از نظر ظاهر و ابعاد، کفپوش تایل و پارکت تقریبا به یک اندازه هستند. به هر صورت پارکت چون از جنس چوب است راه رفتن روی آن احساس بهتری را به انسان می دهد.
تاثیر انتخاب پارکت لمینت مناسب در دکوراسیون داخلی   قسمت هفتم
پارکت امروزه با توجه به قیمت مناسب و سرعت اجرای بسیار بالا، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است که به تدریج جای موکت و سرامیک را کاملا میگیرد و اگر بخواهیم آنها را از نظر قیمت مقایسه نماییم پارکت تقریبا با سرامیک ها و موکت ها برابری میکند.
Showing 1 to 6 of 94 (1 Pages)
Product successfully added to the product comparison!