مبلمان استخواني با روکش بنفش را با چه بوفه اي ست کنيم
اين رنگ هم سرد است و هم گرم و اين مساله نيز بستگي به اين دارد که شما چه رنگ‌هايي را در کنار رنگ بنفش در دکوراسيون به کار ببريد. رنگ بنفش با رنگ زرد در تضاد کامل است، به همين دليل ترکيب اين دو، آرامش و زيبايي خاصي ايجاد کرده و به محيط، نور و روشني هديه مي دهد.
چطور رومبلی یا پیراهن مبل (کاور مبل) بدوزیم   قسمت دوم
محلی را که نوشته است دولای بسته باید قیچی کنید و با تهیه ی زیپ های متر از لوازم خیاطی ها، در این محل زیپ بدوزید. یا یک الی دو سانت لبه ها را به داخل تا بزنید و دکمه با بندینک بدوزید و یا اگر میخواهید دکمه روی همگرد بدوزید، کمی عرض مستطیل را بزرگ تردر نظر بگیرید.
چطور رومبلی یا پیراهن مبل (کاور مبل) بدوزیم   قسمت اول
برای چین یا پلیسه پایین مبل، ابتدا دور تا دور لبه ی پایین مبل را اندازه بگیرید و بعد مستطیلی به طول= دو برابر (یا بیشتر) دور لبه ی پایین مبل و عرض= ارتفاع باقیمانده ی قد مبل، برش بزنید.
ترکیب طراحی و احساس و کارایی

ترکیب طراحی و احساس و کارایی

دکوراسیون 0 نظرها بازدیدها (12)
او درک خود از سطوح لمسی را زمانیکه به عنوان دستیار محقق در زمینه پژوهش مواد در موسسه فناوری های انرژی، ایمنی و زیست محیطی Fraunhofer فعالیت میکرد، گسترش داد.
بهره گیری از پالت رنگی برای خرید مبلمان مناسب با وضع موجود    قسمت سوم
به هر رو ما از دسته اول شروع می کنیم. با کلیک کردن روی بخش پالت ها وارد صفحه اصلی آن بخش می شویم. در این صفحه به صورت پیش فرض آخرین پالت های بارگذاری شده توسط اعضای سایت قرار دارد که ما با آن ها هیچ کاری نداریم در صورتی که تنها قصد خرید مبلمان یا تغییر کاغذ دیواری را دارید دو راه در اختیار شماست.
بهره گیری از پالت رنگی برای خرید مبلمان مناسب با وضع موجود   قسمت دوم
حالا پالت رنگی از کجا بیاوریم؟ چطور با آن کار کنیم؟ چه کسی رنگ ها و مساحت های آن را مشخص می کند؟ برای اینکار مثل بسیاری از مشاوره های مجانی و از قضا اثر بخش باید زحمت مراجعه به اینترنت را به خودتان بدهید. رنگ ها را می شناسیم اما نسبت ها چگونه تعیین می شوند؟ فضایی که ما در آن قرار داریم مشتمل است بر سقف، کف، دیوارها و وسایل خانه. نمی شود قاعده ای محکم برای نسبت میان آن ها روا داشت.
Showing 1 to 6 of 114 (1 Pages)
Product successfully added to the product comparison!